Bobo Wallmansson

Bobo Wallmansson
Bobo Wallmansson
Bobo Wallmansson
Bobo Wallmansson

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BOBO WALLMANSSON (f.1988), "Med dig ser jag all världens kärlek", olja på duk, signerad a tergo, 130x160 cm.

598492

2018-12-13