Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAES THELL, bordslampa och två vaser, stengods, spräcklig glasyr med järnoxid, signerade C Tell 78 resp 79, höjd ca 9-18 cm
Smärre slitage, bordslampan ej funktionstestad
598493
2018-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här