Claes Thell

Claes Thell
Claes Thell
Claes Thell
Claes Thell
Claes Thell
Claes Thell
Claes Thell
Claes Thell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES THELL, bordslampa och två vaser, stengods, spräcklig glasyr med järnoxid, signerade C Tell 78 resp 79, höjd ca 9-18 cm

Smärre slitage, bordslampan ej funktionstestad

598493

2018-12-17