Eldhundar ett par 1900-tal

Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal
Eldhundar ett par 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELDHUNDAR, 1 par, mässing och järn, 1900-talets första hälft, höjd ca 53, längd 48 cm

Slitage

598501

2018-12-17