Cocktailglas i nysilver design Folke Arström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE ARSTRÖM, cocktailglas, 8 st, nysilver, GAB, 1940/50-tal, invändigt förgyllda, höjd 8, diameter 8 cm

598518

2018-12-14