Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK, 1800-tal, imitationsmåleri, räfflade dörrar, höjd ca 112, 91x49 cm
Bruksslitage, nyckel saknas
598525
2018-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här