Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Karin", fåtölj, Dux, modellen formgiven 1969, stomme i förkromat stål, lösa plymåer i violett läder, sitthöjd ca 38 cm
slitage, smuts, läder med krackeleringar
598526
2018-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här