Bertil Andersson
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BERTIL ANDERSSON, 5 st, vaser, Höganäs, oxblodsglasyr, signerade, höjd 3-12 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
598542
Päivämäärä:
2018-12-17