Joan Miró
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): (2) KRISTIANSTADS MUSEUM, Affischer utförda för utställningen Mirós originalaffischer, Kristianstads Museum, 7 juni-10 september 1973, utförd i 400 resp 900 exemplar, numrerad CCCXXXV/CD samt 571/900, tryckt hos Sala Pelaires, Palma de Mallorca, bladmått ca 101x71 respektive 70x51 cm
Oramad, hanteringsveck, skador
598555
2018-12-13