Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): (2) KRISTIANSTADS MUSEUM, Affischer utförda för utställningen Mirós originalaffischer, Kristianstads Museum, 7 juni-10 september 1973, utförd i 400 resp 900 exemplar, numrerad CCCXXXV/CD samt 571/900, tryckt hos Sala Pelaires, Palma de Mallorca, bladmått ca 101x71 respektive 70x51 cm

Oramad, hanteringsveck, skador

598555

2018-12-13