Bokskåp 1800-tal
2018-12-13
598557
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad med valnöt, nyckelbussningar i ben, skuren dekor, glasade dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 245, 38x113 cm
Bruksslitage, nyckel saknas, krön med lagningar