Toalettbord

Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOALETTBORD, Karl Johan, mahogny, beslag i mässing, höjd till skivan 81 totalj 154, 93x42 cm

Fläckar, slitage, skador

598559

2018-12-13