Bordsur Westerstrand Töreboda

Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda
Bordsur Westerstrand Töreboda

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BORDSUR, Westerstrand, Töreboda, omkring 1900-talets mitt, fanerad i valnöt, dekor i gulmetall av bland annat facklor, vit urtavla med romerska och arabiska siffror, höjd ca 31,5, bredd 26,5 cm

Mindre märken förekommer

598560

2018-12-17