Bordsur Westerstrand Töreboda
Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BORDSUR, Westerstrand, Töreboda, omkring 1900-talets mitt, fanerad i valnöt, dekor i gulmetall av bland annat facklor, vit urtavla med romerska och arabiska siffror, höjd ca 31,5, bredd 26,5 cm
Mindre märken förekommer
598560
2018-12-17