Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
URNOR, 1 par, empire, 1800-talets första hälft, porslin, med uppsvängda hänklar med medusahuvuden, dekor av figurscener, höjd ca 31 cm
Zustandsbeschreibung
En med omffatande lagningar, slitage
598564
2018-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner