Mistlur Kockums 1900-tal

Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal
Mistlur Kockums 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MISTLUR, "Tyfon", 1900-talets första hälft, signerad Kockums Verkstad, Malmö, mässing med stativ i järn, höjd ca 56 cm

Slitage

598565

2018-12-17