Chiffonje
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHIFFONJE, omkring slutet av 1800-talet, mahogny och rotfaner, träskuren dekor, beslag i trä, höjd 146, bredd 105, djup 44 cm
Brukssltiage, mindre stötmärken och fanérskador, spricka i fällklaffen
598569
2018-12-13