Chiffonje

Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje
Chiffonje

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJE, omkring slutet av 1800-talet, mahogny och rotfaner, träskuren dekor, beslag i trä, höjd 146, bredd 105, djup 44 cm

Brukssltiage, mindre stötmärken och fanérskador, spricka i fällklaffen

598569

2018-12-13