Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KÖSTÄLL, för biljard, 1900-tal, med 4 kö, plats för 10 st, höjd ca 167 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, märken
598570
2018-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner