Köställ 1900-tal med 4 kö

Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö
Köställ 1900-tal med 4 kö

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KÖSTÄLL, för biljard, 1900-tal, med 4 kö, plats för 10 st, höjd ca 167 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, märken

598570

2018-12-17