Satsbord design Kurt Östervig

Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig
Satsbord design Kurt Östervig

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KURT ÖSTERVIG, satsbord, 4 dlr, ek, Jason, Danmark, 1950/60-tal, höjd 42-46 cm, längd 35-149 cm

Bruksslitage

598575

2018-12-14