Oidentifierad konstnär skepp till havs

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Skepp till havs med ångbåt i bakgrunden, otydlig signatur, text a tergo: Ernst Olsen, olja på duk, ca 33x46 cm

Ram med skador

598577

2018-12-17