Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Skepp till havs med ångbåt i bakgrunden, otydlig signatur, text a tergo: Ernst Olsen, olja på duk, ca 33x46 cm
Ram med skador
598577
2018-12-17