Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAKARMATUR, stomme i porslin, ljusarmar i glas, hängande kläppar i form av blommor, 5 ljuspunkter, sannolikt Italien omkring 1900-talet mitt, höjd ca 50 cm
Bruksslitage
598584
2018-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här