Skålfat tenn Johan Fredrik Logren

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLFAT, tenn, Johan Fredrik Logren (1776-1787), Falun, kulhamrad dekor, diameter ca 40,5 cm

Slitage, fläckar, lagning

598622

2018-12-14