Bordspendyl Louis XV-stil

Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil
Bordspendyl Louis XV-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, Tyskland, 1900-talets slut, Louis XV-stil, urverket märkt FHS, fanérat i rot, förgyllda beslag, urtavla med emaljerade romerska siffror, höjd ca 56 cm, pendel och nyckel finns

Smärre slitage, ej funktionstestad

598632

2018-12-17