Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BERGÈRER, 1 par, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, klädsel i brunt skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Brukslitage
598635
2018-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner