Mjölkpallar furu

Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MJÖLKPALLAR, 4 st, 18/1900-tal, sitthöjd ca 33-56 cm

Brukslitage, torrsprickor

598660

2018-12-13