Satsbord 3 delar

Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE SKOGH, satsbord, 3 delar, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, teak, brännmärkt, höjd ca 48, 43, 38, 60x40, 55x38, 50x38 cm

Brukslitage,brännmärken från kastruller samt fuktskador och slitage på samtliga bordsytor

598668

2018-12-15