Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Komposition med segelbåtar, signerad E.H Mantel, olja på duk, bildmått 105x79 cm

598705

2018-12-13