Susdosa Lars Johan Engblom

Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom
Susdosa Lars Johan Engblom

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSDOSA, silver, Lars Johan Engblom, Nyköping 1866, invändigt förgylld, höjd ca 2, 8,5x4 cm, vikt ca 81g

Repor

598707

2018-12-17