Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SNUSDOSA, silver, Lars Johan Engblom, Nyköping 1866, invändigt förgylld, höjd ca 2, 8,5x4 cm, vikt ca 81g
Repor
598707
2018-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här