Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1940/50-tal, ryggar i böjträ, främre benparet med kannelyrer, lackad björk, stoppad sits, senare klädsel i textil med floralt motiv, sitthöjd ca 46 cm

En något lös i ryggen, bruks och åldersrelaterat slitage

598711

2018-12-13