Byster 1800-tal Grand Tour

Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour
Byster 1800-tal Grand Tour

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYSTER, 1 par, 1800-tal, sk. Grand Tour, föreställande Francesco Petrarca samt Dante, skuren alabaster på marmor postament, höjd ca 23 cm

Skador och lagningar

598713

2018-12-13