Richelieu Art & Meubles de France matbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, Richelieu Art & Meubles de France, 2 iläggsskivor med sarg á 48, ben med metallskoning, höjd ca 76, 180x121 cm

Slitage, mindre skador

598718

2018-12-13