Fåtölj GE-290 design Hans J Wegner

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS J WEGNER, fåtölj, modell GE-290, Getama, Danmark, 1960-tal, ek, lösa plymåer, klädsel i grågrön ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, formgivningsår 1959

Bruksslitage

598731

2018-12-14