Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj, modell GE-290, Getama, Danmark, 1960-tal, ek, lösa plymåer, klädsel i grågrön ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, formgivningsår 1959
Bruksslitage
598731
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här