Skulptur av marmor

Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor
Skulptur av marmor

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

SKULPTUR, huggen marmor, "Vintern", föreställande två barn som värmer sig över öppen eld, höjd ca 85 cm

Lagning, smärre nagg, anlöpningar

598761

2019-03-11