Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
SKULPTUR, huggen marmor, "Vintern", föreställande två barn som värmer sig över öppen eld, höjd ca 85 cm
Lagning, smärre nagg, anlöpningar
598761
2019-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här