Champagnekylare i nysilver
Vollendet
2018-12-14
598773
| Höchstes Gebot | 900 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BÅLSKÅL / CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft, höjd 26, 28 cm
Slitage