Champagnekylare i nysilver

Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver
Champagnekylare i nysilver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÅLSKÅL / CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-talets första hälft, höjd 26, 28 cm

Slitage

598773

2018-12-14