Carsten Regild Jorum Njarr

Carsten Regild Jorum Njarr
Carsten Regild Jorum Njarr
Carsten Regild Jorum Njarr
Carsten Regild Jorum Njarr
Carsten Regild Jorum Njarr
Carsten Regild Jorum Njarr

Klubbat för:

1 500 SEK

4 000 SEK

CARSTEN REGILD (1941-1992) "Jurum Njarr", signerad och otydligt daterad C. Regild -82. Olja på duk, 50 x 40 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären
Privat samling, Stockholm
Stockholms Auktionsverk, Moderna vår 2009, katlognr. 1159

598781

2018-12-20