Oidentifierad rysk konstnär

Oidentifierad rysk konstnär
Oidentifierad rysk konstnär
Oidentifierad rysk konstnär
Oidentifierad rysk konstnär

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

OIDENTIFIERAD RYSK KONSTNÄR, "Eliminering med våld", signerad Moshina V A (?) daterad -89, etsning, 3/25, 49x65 cm

598817

2018-12-13