Nikolai Vasilievich Orlov

Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov
Nikolai Vasilievich Orlov

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

NIKOLAI VASILIEVICH ORLOV (1863-1924) Tidig vår, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå 28x20 cm

598818

2018-12-13