Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS PIRAK (1932-2008), 2 dlr, saltripor, "Kirun", tenn, signerade Lars Pirak, höjd 4.2, längd ca 4.2 cm
Smärre slitage, mindre repor, ställvis anlöpning
598835
2018-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här