Lars Pirak ´´Kirun´´ saltripor

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS PIRAK (1932-2008), 2 dlr, saltripor, "Kirun", tenn, signerade Lars Pirak, höjd 4.2, längd ca 4.2 cm

Smärre slitage, mindre repor, ställvis anlöpning

598835

2018-12-13