Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
FRITZ SMEDBERG (1900-1977): ´´Vårdag på Hökberg´´, signerad ´´Smedberg´´och daterad -72, sigernad och daterad även a tergó, olja på pannå, 30x49 cm
Smärre slitage
598841
2018-12-13