Fritz Smedberg oljemålning

Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning
Fritz Smedberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

FRITZ SMEDBERG (1900-1977): ´´Vårdag på Hökberg´´, signerad ´´Smedberg´´och daterad -72, sigernad och daterad även a tergó, olja på pannå, 30x49 cm

Smärre slitage

598841

2018-12-13