Olle Almgren

Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren
Olle Almgren

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ALMGREN (född 1914): (2), motiv från Roslagen, signerade och daterade 1964, ca 36x84 resp. 24x33 cm

598853

2018-12-14