Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 EUR
JACOB JORDAENS (1593-1678), hans följare "Le roi boit", olja på duk, 109x183 cm
uppfodrad duk, lagningar, smuts
598867
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här