Jacob Jordaens, hans följare

Jacob Jordaens, hans följare
Jacob Jordaens, hans följare
Jacob Jordaens, hans följare
Jacob Jordaens, hans följare
Jacob Jordaens, hans följare
Jacob Jordaens, hans följare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 EUR

JACOB JORDAENS (1593-1678), hans följare "Le roi boit", olja på duk, 109x183 cm

uppfodrad duk, lagningar, smuts

598867

2019-05-20