Karin Broos Efter badet

Karin Broos Efter badet
Karin Broos Efter badet
Karin Broos Efter badet
Karin Broos Efter badet

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARIN BROOS (född 1950): Efter badet, färgserigrafi, signerad och numrerad Karin Broos 7/90, bildmått ca 38x58 cm

598870

2018-12-14