Carina Moberg-Eyre oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARINA MOBERG-EYRE (född 1954): Söder Mälarstrand, monogramsignerad CME, a tergo fullsignerad, betitlad och daterad 2015, olja på duk, ca 60 x 70 cm

598879

2018-12-14