Sören Christian Bjulf oljemålning
2018-12-14
598892
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SØREN CHRISTIAN BJULF (1890-1958): Fiskmarknad, signerad Bjulf, olja på duk, ca 75x95 cm