Skulptur Madonna

Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna
Skulptur Madonna

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, 17/1800-tal, Madonna, träskuren, polykromt bemålad, höjd ca 60 cm

Slitage, mindre skador, torrsprickor, orangrepp, saknar hand

598969

2018-12-14