Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, 17/1800-tal, Madonna, träskuren, polykromt bemålad, höjd ca 60 cm
Slitage, mindre skador, torrsprickor, orangrepp, saknar hand
598969
2018-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här