Gino Severini gouache
Klubbat för:
120 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
GINO SEVERINI (Italien,1883-1966): Stilleben med mandolin, frukt och pipa, signerad G Severini, gouache på papp, ca 32x21 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
Repa, vattenfläck. Examinerad ur ram.
598982
2018-12-14