Kökshanddukar
2018-12-14
598983
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANDDUKAR, 20 st, linne, ca 1940-tal
Vissa med monogram, smärre fläckar, bruksslitage