Tillbaka till katalog
Kamelo golvlampa
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
KAMELO Int AB, golvlampa, 2000-tal, modell nr 83305, stomme i patinerad vit metall, skärm i brun skinn, etikettmärkta, höjd ca 153 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
598997
Datum:
2018-12-14