Tillbaka till katalog

Kamelo golvlampa

Kamelo golvlampa
Kamelo golvlampa
Kamelo golvlampa
Kamelo golvlampa
Kamelo golvlampa
Kamelo golvlampa

Klubbat för:

300 SEK

Estimate

2 000 SEK

Description

KAMELO Int AB, golvlampa, 2000-tal, modell nr 83305, stomme i patinerad vit metall, skärm i brun skinn, etikettmärkta, höjd ca 153 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

598997

Date:

2018-12-14