Klubbat för:
300 SEK
Estimate
2 000 SEK
Description
KAMELO Int AB, golvlampa, 2000-tal, modell nr 83305, stomme i patinerad vit metall, skärm i brun skinn, etikettmärkta, höjd ca 153 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
598997
Date:
2018-12-14
Our archive
Past auctions